Sosyal Yaşam

İzmir Bambaşka...

Eğitim

Okul servisi kaygısından uzak, evinizin yanında yer alan okullara giden çocuğunuz arta kalan zamanını Allsancak’ta arkadaşlarıyla eğlenerek geçiriyor.

Alışveriş

Çok amaçlı salonlar, mağazalar ve otel ile konumlanan eğlence mekanları ile şehrin içinde bambaşka bir şehir deneyimi sunuyor. Dilediğiniz zaman ister çocuklarınız, isterseniz arkadaşlarınızla konsol oyunların tadını çıkarabilir ya da mini sinema salonunda film keyfi yapabilirsiniz. Allsancak’ta eğlence, ev sınırlarını aşıyor.

Etkinlik

Okul, yüzme salonları, futbol ve basketbol sahası, paten parkuru, tabiat parkı gibi ailelere ve çocuklara hitap eden yaşam alanları ile AllSancak İzmir’de etkinlikler çok başka.

Sağlık ve Spor

Allsancak’ta her mevsimde dilediğiniz zaman yüzebilir, fitness, pilates ve yoga alanlarında egzersiz programlarınızı gönlünüzce gerçekleştirebilirsiniz. Açık ve kapalı yüzme havuzu Çocuk yüzme havuzu Güneşlenme terasları Pilates ve yoga alanları Fitness merkezi Bisiklet yolu Yürüyüş yolu Mini futbol sahası Basketbol sahası Masa tenisi Skate park ve paten parkuru

Katalog

Kataloğumuza göz atmak ister misiniz?

Sizi Arayalım

Bu fırsattan yararlanmak için ister ziyaretimize gelin, ister müşteri hizmetlerimizi arayın ya da aşağıdaki form ile bilgilerinizi gönderin sizinler irtibata geçelim...

Gönder