KONSEPT

İzmir Bambaşka...

İZMİR BAMBAŞKA

Kendinizi tazelediğiniz bu şehir, yaz kış sizi şefkatle kucaklamaya hazır.

İZMİR'İN KALBİ

İzmirliler’e “İzmir’in kalbi neresi?” diye sorsanız, eğlenceyi, alışverişi, sosyal hayatı, haftanın 7 günü, günün 24 saati İzmir’in tüm güzelliklerini hissedebileceğiniz “Alsancak” yanıtını alırsınız.

Çünkü Alsancak, şehrin nabzını, şehrin içinde tutmaktır.

DOĞA İLE BAŞBAŞA

Allsancak’ta içinizi ferahlatacak doğa, sizden sadece birkaç adım uzaklıkta. 24.000 m2 Tabiat parkı, Zen bahçeleri ve aromatik bitki bahçeleri, oturma ve dinlenme alanları, çok amaçlı yeşil alan, çocuk oyun parkları ve havuzları ile doğaya bir adım uzaklıkta.”

SAĞLIK VE SPOR

Allsancak’ta her mevsimde dilediğiniz zaman yüzebilir, fitness, pilates ve yoga alanlarında egzersiz programlarınızı gönlünüzce gerçekleştirebilirsiniz. Spor yapmanız için özel tasarlanmış açık ve kapalı yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, güneşlenme terasları, pilates ve yoga alanları, fitness merkezi, bisiklet yolu, yürüyüş yolu, mini futbol sahası, basketbol sahası, masa tenisi, skate park ve paten parkuru ile sağlıklı yaşamın anahtarı AllSancak İzmir’de.

İZMİR'İN TADI BÖYLE ÇIKAR

Türkiye'nin en güzel şehirlerinden birinde yaşamanın ayrıcalığını, Allsancak kalitesiyle birleştirin. Sonuç? Sonuç belli. Ege'nin kıyısında, mutlulukla dolu bir yaşam...

MUTLULUK AYRINTILARDA GİZLİ

Bir proje düşünün. Sizi mutlu, huzurlu ve sağlık dolu bir yaşam sahibi yapmak için en ince detayına kadar her şeyin düşünüldüğü bir proje... İzmir'in 10 bin yıllık tarihinde, yeni bir sayfa: Allsancak!

KATALOG

Kataloğumuza göz atmak ister misiniz?

Sizi Arayalım

Bu fırsattan yararlanmak için ister ziyaretimize gelin, ister müşteri hizmetlerimizi arayın ya da aşağıdaki form ile bilgilerinizi gönderin sizinler irtibata geçelim...

Gönder